Twoja osobowość w stresie – PCM 2

Jak wiesz praca ze stresem to mój konik! W mojej wieloletniej pracy szkoleniowej zawsze zastanawiałam się dlaczego reagujemy inaczej na te same sytuacje stresujące. Dlaczego niektórzy szybko się załamują, a dla innych trudności są mobilizujące, zachowują się tak jakby wręcz je lubili. Dlaczego jedni łatwo ulegają złości i mają potrzebę obwiniania innych za swój stres, a drudzy podchodzą do wyzwań ze spokojem i refleksją.
Process Communication Model i badanie Twojej unikatowej osobowości daje na to wszystko odpowiedź i oferuje szereg rozwiązań i narządzi do uświadomienia i okiełznania swoich zachowań, nie zawsze adekwatnych do sytuacji.

Na szkoleniu będącym kontynuacją PCM 1 wchodzimy głębiej w zagadnienia związane z naszymi reakcjami w I, II i III stopniu dystresu. Poznajemy automatyczne wzorce reakcji naszej bazowej osobowości oraz to do jakiego rodzaju komunikacji zapraszają. Uczymy się jak ładować nasze potrzeby psychologiczne aby zapobiegać nieporozumieniom, konfliktom, a przede wszystkim nie ponosić olbrzymich kosztów stresu fizycznego i psychicznego.

UWAGA!
szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów PCM 1

DATA
07 marca 2024 godz. 9.00- 15.30

KOSZT
800 PLN

Cena obejmuje szkolenie, materiały i przerwy kawowe. Istnieje możliwość zamówienia lunchu za dodatkową opłatą po wcześniejszym zgłoszeniu.

MIEJSCE SZKOLENIA
Łódź, Studio Kerala – Rynek Nowosolna 1

KONTAKT
j.delbar@zarzadzaniestresem.pl 

BRAK MIEJSC

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ