Poznaj unikatowy system komunikacji, który uratował misje NASA

PCM to obecnie jedyny kompleksowy proces poznania swojej unikatowej osobowości w oparciu o narzędzie psychometryczne. Stworzony przez zespół psychologów dla NASA, miał początkowo wspomóc misje kosmiczne w doborze kosmonautów, biorąc pod uwagę ich unikatowy potencjał psychologiczny.
Zespół pod przewodnictwem Taibi Kahlera odkrył 6 różnych percepcji, którymi posługuje się ludzkość. Oznacza to, że widzimy świat i komunikujemy się z nim na 6 różnych sposobów. Tłumaczy to nasze nieporozumienia, konflikty, sposób myślenia, realizowania zadań, podejmowania decyzji. Dzięki PCM odkrywamy zarówno nasz potencjał jak i obszary, nad którymi warto pracować aby osiągać zamierzone cele. Z czasem udostępniony dla innych firm i osób indywidualnych, stał się fantastycznym narzędziem do odkrywania do czego zaprasza nas nasza unikatowa osobowość.

Pozwala na: lepsze komunikowanie się w zespole lub rodzinie, stawianie realnych celów , planowanie w oparciu o realne możliwości naszej percepcji, usprawnienie procesu podejmowania decyzji .

DATA NAJBLIŻSZEGO SZKOLENIA OTWARTEGO
23-24 marca 2024

DWUDNIOWE SZKOLENIE OBEJMUJE:
1. 6 percepcji i ich sposób widzenia świata
2. style interakcji odmienne dla każdej percepcji
3. język każdej percepcji
4. preferowane kanały komunikacji
5. jaki kanał dla danej percepcji czyli jak skutecznie porozumiewać się w zespole / rodzinie lub z klientami
6. potrzeby psychologiczne danej percepcji
7. skuteczna motywacja w oparciu o percepcję
8. prowadzenie trudnych rozmów
9. budowanie autorytetu lidera w obszarze kompetencji miękkich
10. komunikacja w stresie
11. zarządzanie konfliktem

KOSZT
800 PLN + koszt kwestionariusza (około 650 zł uzależnione od kursu euro)

Cena obejmuje dwudniowe szkolenie, materiały i przerwy kawowe. Istnieje możliwość zamówienia lunchu za dodatkową opłatą po wcześniejszym zgłoszeniu.

MIEJSCE SZKOLENIA
Łódź, Studio Kerala – Rynek Nowosolna 1

KONTAKT
j.delbar@zarzadzaniestresem.pl 

BRAK MIEJSC

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ