Zatrzymaj się liderze

Projekt „ Zatrzymaj się liderze” skierowany jest do kadry menadżerskiej firm, instytucji i uczelni wyższych. Jego celem jest rozwój i podnoszenie kompetencji miękkich wśród liderów takich jak: zarządzanie stresem, zarządzanie efektywnością, asertywność, uważność w biznesie, empatia.

W  świecie nierealnych do realizacji targetów, wiecznej presji, napięcia i pośpiechu liderzy często tracą kontakt z osobistymi celami, pracują kosztem rodziny i własnego rozwoju. Wiecznie zestresowani podejmują niewłaściwe decyzje, przenoszą napięcia zarówno na podwładnych jak i rodzinę. Czasem wystarczy iskra, coś wymyka się spod kontroli i następuje wybuch agresji słownej. 

Warsztaty podnoszenia kompetencji miękkich skutecznie „zatrzymują” liderów, zwiększają świadomość tego GDZIE naprawdę JESTEM, w jakim momencie życia zarówno zawodowego jak i prywatnego, a przede wszystkim czy to co robię wykonuję z PASJĄ i wiarą w polepszenie życia ludzkości czy też nie widzę już za bardzo sensu tego co robi moja firma. To właśnie  najlepszy MOMENT do zatrzymania i uważnego przyjrzenia się sobie , otoczeniu , swoim celom i …. marzeniom. Bo tylko one prowadzą wizjonerów czyli prawdziwych liderów.

Obrazek przedstawiający lidera

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ